Plastusiowo
  KONKURS NA KANAPKĘ

Jednym z wielu punktów Projektu Edukacyjnego „ZDROWY PRZEDSZKOLAK” było ogłoszenie konkursu dla rodziców pt. „ZDROWA< KOLOROWA KANAPKA DLA DZIECKA”. Celem tego konkursu było zachęcenie dzieci oraz ich rodziców do urozmaicenia jadłospisu oraz zdrowego odżywiania, a także rozbudzenie przez zabawę pasji kulinarnych u dzieci. Wspólne przygotowywanie posiłków wraz z dzieckiem to nie tylko wzmacnianie więzi rodzinnych, ale prawdziwa przygoda, pełna niezwykłych smaków i aromatów.
Przyniesione kanapki na konkurs cieszyły nie tylko oko, ale jak twierdziły dzieci były bardzo smaczne.
Komisja mając trudności z wytypowaniem zwycięzcy postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

80354 odwiedzający Dziękujemy

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
GRY
trwa inicjalizacja, prosze czekac...